wolfy napisał(a):

To my kupujemy na ilość? A może na kilogramy - to by nawet więcej tłumaczyło
A tak w ogóle, to już 22:30. Nie powinieneś już spać?
|
My kupujemy

Nie kolego kupują ludzie którzy biorą za to odpowiedzialność. A że
wreszcie nie mam powodów aby wątpić w ich dobre intencje to mają u mnie kredyt zaufania. Polecam podejście.
P.S. Za to wieszanie przepraszam trochę mnie poniosło po tej fali oburzenia, a że dzisiaj dostałem wykład o rangach na forum to napisałem do ciebie bo kolor czerwony powinien w tej sytuacji do czegoś zobowiązywać
Będzie dobrze.... a jak nie to będzie jak jest
