Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29616
Stary 17.07.2010, 21:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To my kupujemy na ilość? A może na kilogramy - to by nawet więcej tłumaczyło

A tak w ogóle, to już 22:30. Nie powinieneś już spać?
My kupujemy Nie kolego kupują ludzie którzy biorą za to odpowiedzialność. A że wreszcie nie mam powodów aby wątpić w ich dobre intencje to mają u mnie kredyt zaufania. Polecam podejście.

P.S. Za to wieszanie przepraszam trochę mnie poniosło po tej fali oburzenia, a że dzisiaj dostałem wykład o rangach na forum to napisałem do ciebie bo kolor czerwony powinien w tej sytuacji do czegoś zobowiązywać
Będzie dobrze.... a jak nie to będzie jak jest
Ostatnio edytowane przez Tarann : 17.07.2010 o godz. 21:42.
Odpowiedz cytując