|
Paulista przychodzil z 2. ligi portugalskiej. I byl bardzo solidnym zmiennikiem.
Nikt nie da gwarancji, ze Pajlic sie sprawdzi, ale z drugiej strony nie kosztowal przeciez kokosow.
A to, ze nie gra calych spotkan - moze nie ma sily? Moze daje z siebie wszystko i wytrzymuje 60 minut na 100%? Nie dowiemy sie poki nie zobaczymy go w akcji.
|