Wyświetl pojedynczy post
Glova91
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29613
Stary 17.07.2010, 21:36
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Wg. Weszło to nasz przedostatni transfer.
Tak bo weszlo pyta Basałaja i Cupiala kogo jeszcze maja zamiar kupic...
Weszlo potrafi napisac ciekawie jak i do du...jak widac.
Wracajac do tematu, to transfery jakos ida...ze tak to ujme sa bo sa, bez rewelacji. Stopera i skrzydlowych robiacych "wiatr" trzeba...
Odpowiedz cytując