4fan_player napisał(a):

|
Wg. Weszło to nasz przedostatni transfer.
|
Tak bo weszlo pyta Basałaja i Cupiala kogo jeszcze maja zamiar kupic...
Weszlo potrafi napisac ciekawie jak i do du...jak widac.
Wracajac do tematu, to transfery jakos ida...ze tak to ujme sa bo sa, bez rewelacji. Stopera i skrzydlowych robiacych "wiatr" trzeba...