anthony09 napisał(a):

Aż mnie coś strzeliło ... pier***ąć w łeb takich zbymaków, maci0siów to mało ... po co mówią, że Milinkovic ma do nas przyjść skoro nie przyjdzie, normalnie przez nich się najarałem na Milinkovicia, bo po prostu myślałem, że będziemy szli do góry, będziemy super europejskim klubem jak za dawnych lat kiedy grali u nas rep. polski, młodzieżowi Serbi czy Nigerii, nie rozumiem Bogusława Cupiała jeśli się zgodził na ten transfer, gość jest przeciętny zapewne chociaż na youtube się prezentuje przyzwoicie, może będzie z niego dobry rezerwowy ;]
Z rokiem na rok jest coraz gorzej, mam nadzieję, że przynajmniej w tym sezonie dopiszę nam szczęście i dostaniemy się do grupy LE i zdobędziemy mistrza ;/
Osobiście chciałbym powrót Jacka Bednarza!! Jacuś wróć!Marcelo, Diaz, prawie David Braz i inni ... to można powiedzieć że są transfery a nie Cikos, Paljic ... to nie tylko ograniczenie naszej kadry, bo będziemy mieć kolejnego przeciętniaka ;/
Zna ktoś słowacki język ?
Mógłby ktoś przetłumaczyć ten wywiad video z Milinkoviciem ?
http://brodzicki.blox.pl/html
|
Z całym szacunkiem dla tych dwóch panów, ale przepraszam bardzo czy oni są oficjalną stroną Wisły Kraków, bo nie przypominam sobie aby oficjalnie Wisła zajęła jakiekolwiek stanowisku na temat Milinkovica.
A teraz grają repr. : Polski, Słoweni, Kostaryki, oraz młodzieżówek Słowacji i Chorwacji czy tam Bośni i Hercegowiny.
Osobiście wolałbym by wrócił Grzegorz Milecarski.
Teraz to Diaz , a nie dawno to się psy na nim wieszało, sprzedawało w zimie do każdego klubu, byle by się go pozbyć.