K4millo napisał(a):

|
W barwach Hoffenhaimu w 2 lidze zagrał 19 razy (10 razy wchodząc z ławki), reszta to mecze w 3 lidze. Poza tym jak już pisałem on zagrał tylko 6 pełnych meczów w 2 Bundeslidze przez 3 lata.
|
Bo jak wynika z tej niemieckiej wypowiedzi, pełnił on w klubach rolę dżokera.
Nie ma transferów-źle, są transfery-jeszcze gorzej. No ludzie...
