Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29611
Stary 17.07.2010, 21:36
K4millo napisał(a):Wyświetl post
W barwach Hoffenhaimu w 2 lidze zagrał 19 razy (10 razy wchodząc z ławki), reszta to mecze w 3 lidze. Poza tym jak już pisałem on zagrał tylko 6 pełnych meczów w 2 Bundeslidze przez 3 lata.
Bo jak wynika z tej niemieckiej wypowiedzi, pełnił on w klubach rolę dżokera.

Nie ma transferów-źle, są transfery-jeszcze gorzej. No ludzie...
Odpowiedz cytując