no niektorzy chca fakty naginac, ze niby wyjadacz 2 bundesligi.
Sam nie wiem jak bedzie sie sprawowal, moze sie okaze ze i 3 bundesliga jest mocnijesza od najszej ekstraklasy, kto wie?
Ale fakty sa takie, ze chlop papierow za dobrych nie ma. Glownie gral w lidze regionalnej, ma juz te 27 lat, i jakos nie udalo mu sie wybic. I tyle. Po prostu oceniam sobie jego statystyki.
I jeszcze tak subiektywnie sobie dodam, ze wyglada mi to na typowa zapchajdziure. Nie udalo sie z Milinkovicem to sprowadzono pierwszego lepszego. ;]