Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29610
Stary 17.07.2010, 21:35
no niektorzy chca fakty naginac, ze niby wyjadacz 2 bundesligi.

Sam nie wiem jak bedzie sie sprawowal, moze sie okaze ze i 3 bundesliga jest mocnijesza od najszej ekstraklasy, kto wie?

Ale fakty sa takie, ze chlop papierow za dobrych nie ma. Glownie gral w lidze regionalnej, ma juz te 27 lat, i jakos nie udalo mu sie wybic. I tyle. Po prostu oceniam sobie jego statystyki.

I jeszcze tak subiektywnie sobie dodam, ze wyglada mi to na typowa zapchajdziure. Nie udalo sie z Milinkovicem to sprowadzono pierwszego lepszego. ;]
Odpowiedz cytując