Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29608
Stary 17.07.2010, 21:35
Powiem wam, że jesteście lekko porąbani i strasznie ciężko wam dogodzić. Wystarczy przykład Issy Ba, gdzie większość wyśmiewała to posunięcie, bo gość nie grał 2 lata, podobnie jak dziś nad Paljiciem. Gość z mocniejsze piłkarsko ligi, z mocnego zespołu, który na pewno nie był trzymany za zasługi i w przeciwieństwie do Ba grał w miarę regularnie. Dlaczego wspomniałem o Ba? Bo historia nieco podobna, a poza tym wszyscy go wychwalali i zastanawiali się dlaczego go nie podpisano na kolejny rok. Więc pytanie skąd wiecie jakim wzmocnieniem będzie Serb skoro go większość, o ile nie wszyscy, nigdy nie widziała na oczy. Trochę się zamieszałem, ale mam nadzieje, że rozumiecie o co mi chodzi
Odpowiedz cytując