|
Dwa poprzednie transfery wedlug mnie udane... ten transfer wydaje mi sie zbyteczny gdyz jest to uzupelnienie skladu... czyli kolejny przecietny pomocnik w naszym zespole. Wolalbym jednego Milinkovicia niz trzech takich..
Nie sadze ze Milinkovic oczekiwal pieniedzy takich ktorych klub by nie sprostal.. zwlaszcza, ze powinna byc to dla nas nagroda pocieszenia za strate filarow zespolu i wyprowadzenia z klubu 5 banieczek.
|