Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29607
Stary 17.07.2010, 21:35
Dwa poprzednie transfery wedlug mnie udane... ten transfer wydaje mi sie zbyteczny gdyz jest to uzupelnienie skladu... czyli kolejny przecietny pomocnik w naszym zespole. Wolalbym jednego Milinkovicia niz trzech takich..
Nie sadze ze Milinkovic oczekiwal pieniedzy takich ktorych klub by nie sprostal.. zwlaszcza, ze powinna byc to dla nas nagroda pocieszenia za strate filarow zespolu i wyprowadzenia z klubu 5 banieczek.
Odpowiedz cytując