Wyświetl pojedynczy post
zordon
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29602
Stary 17.07.2010, 21:31
dla mnie transfer pozytyw z tego względu, że nie jest to obrońca
już wyjaśniam: osobiście straciłem trochę wiarę, że oprócz stopera jeszcze kogoś pozyskamy (bo to, że pozyskamy przynajmniej jednego stopera to moim zdaniem pewnik). Zawodnik ciekawy, szkoda, że Milinkovic nie wypalił, bo jak się nie zna zawodnika to lepiej, żeby był młody
Ważne, że coś się dzieje, mam nedzieję, że to przemyślany transfer i będzie z chłopa pożytek. Zwłaszcza, że za darmo

A umiejętności ocenimy po paru meczach, pozdrawiam wiecznych narzekaczy
zapraszam fanów trance ---> www.globaltrance.pl
Odpowiedz cytując