dla mnie transfer pozytyw z tego względu, że nie jest to obrońca

już wyjaśniam: osobiście straciłem trochę wiarę, że oprócz stopera jeszcze kogoś pozyskamy (bo to, że pozyskamy przynajmniej jednego stopera to moim zdaniem pewnik). Zawodnik ciekawy, szkoda, że Milinkovic nie wypalił, bo jak się nie zna zawodnika to lepiej, żeby był młody
Ważne, że coś się dzieje, mam nedzieję, że to przemyślany transfer i będzie z chłopa pożytek. Zwłaszcza, że za darmo
A umiejętności ocenimy po paru meczach, pozdrawiam wiecznych narzekaczy
