anthony09 napisał(a):

Aż mnie coś strzeliło ... pier***ąć w łeb takich zbymaków, maci0siów to mało ... po co mówią, że Milinkovic ma do nas przyjść skoro nie przyjdzie, normalnie przez nich się najarałem na Milinkovicia, bo po prostu myślałem, że będziemy szli do góry, będziemy super europejskim klubem jak za dawnych lat kiedy grali u nas rep. polski, młodzieżowi Serbi czy Nigerii, nie rozumiem Bogusława Cupiała jeśli się zgodził na ten transfer, gość jest przeciętny zapewne chociaż na youtube się prezentuje przyzwoicie, może będzie z niego dobry rezerwowy ;]
Z rokiem na rok jest coraz gorzej, mam nadzieję, że przynajmniej w tym sezonie dopiszę nam szczęście i dostaniemy się do grupy LE i zdobędziemy mistrza ;/
Osobiście chciałbym powrót Jacka Bednarza!! Jacuś wróć! Marcelo, Diaz, prawie David Braz i inni ... to można powiedzieć że są transfery a nie Cikos, Paljic ... to nie tylko ograniczenie naszej kadry, bo będziemy mieć kolejnego przeciętniaka ;/
|
Jeden z głupszych komentarzy jaki czytałem, czy zbymak lub macos załatwiaja transfery? NIE !! Milinkovic wypił się na Wisłe to co mieli go błagać na kolanach? Gówniarz myśli że jest nie wiadomo jaką gwiazda, a de fakto jest nikim nic nie osiągnął a chce zarabiać 400 tyś euro. Porosze cie kolego obudz sie wreszcie, bo to jest polska i 70 % pilkaży globu ma w nosie polską lige.