Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29595
Stary 17.07.2010, 21:27
RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
Jak ktoś zna dobrze niemiecki to mógłby przetłumaczyć wypowiedzi kibiców Kaiserslautern:

Ich denke man kann ihm keinen Vorwurf machen er hat immer geackert und einige sehr gute Spiele für uns absolviert. Hoffe nur das beste für ihn.

Finds schade, denn ich fand Paljic immer in Ordnung und als Joker in der 1. Liga kann ich ihn mir besser vorstellen als etwa Fuchs, der aus welchen Gründen auch immer nach wie vor im Kader steht.



Biorąc pod uwagę że przegraliśmy z trzecioligowcem niemieckim w sparingu to pasuje jak ulał.
Uważam, że nie można mu robić żadnych wyrzutów, zagrał u nas kilka dobrych spotkań. Życzę mu najlepszego u was.

Szkoda, ponieważ uważałem Paljica całkiem w porządku i jako Jokera w 1. lidze. Mogę go określić jako coś więcej niż przypadek. Z jakiś powodów był w końcu w kadrze zespołu.

Jak ktoś znalazł jakiś błąd, to proszę poprawić. Mój niemiecki nie jest jakiś super, ale myślę, że oddałem to, co chcieli powiedzieć kibice K'lautern.
Ostatnio edytowane przez murray : 17.07.2010 o godz. 21:38.
Odpowiedz cytując