Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29594
Stary 17.07.2010, 21:27
Załamać się można. Naprawdę nie dało się sprowadzić zawodnika, który wyróżniałby się w niższej lidze jakiegoś mocnego piłkarsko kraju? Naprawdę warto marnować miejsce w składzie na gości, których największą zaletą jest to, że są darmowi?
Oczywiście zawsze jest szansa, że taki transfer wypali, ale wypadałoby pomóc szczęściu i zainwestować w zawodnika, który miałby lepsze predyspozycje do gry na wysokim poziomie.
Odpowiedz cytując