ChG napisał(a):

Sranie w banie.
2004–2008 Hoffenheim 96 (13)
2008–2010 1. FCK 46 0(3)
Jak to nie jest ogranie, to w takim razie co oznacza dla Ciebie termin "ograny"? Naprawdę, dajcie spokój, bo to już się robi nudne. Jaki zawodnik by nie przyszedł, to narzekacie. Nawet jakby przyszedł ten wasz "wielki talent" Milinković, to i tak pewnie nie podobałoby wam się to, że przyszedł za x tyś euro, że grał tylko w Koszycach, które byłby przedostatnie w tabeli itp itd. Poczekajmy na mecze i wtedy narzekajmy na transfery Wisły. Tylko jak będziemy w tabeli przed Legią, to nie piszcie: "A, wiedziałem że tak będzie! Legia wydała miliony Euro, a nasz klub świetnie znalazł zawodników za dużo mniejsze pieniądze! Od początku wierzyłem w tych zawodników i wiedziałem, że będą wzmocnieniami!"...
|
54 spotkania w Hoffenheim zagrał gdy ta drużyna była w niższych ligach niż 2

tak dlaścisłości bez napinki :]