Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29586
Stary 17.07.2010, 21:24
mic1992 napisał(a):Wyświetl post
Paljic wygląda solidnie, może być wzmocnieniem ,mimo wszystko liczyłem na transfer Milinkovica. Jeszcze tylko Chavez w poniedziałek i będziemy mieli kadre uzupełnioną (no prawie)
Tylko już było kilku zawodników, którzy już byli w samolotach do Krakowa
Odpowiedz cytując