mic1992 napisał(a):

Paljic wygląda solidnie, może być wzmocnieniem ,mimo wszystko liczyłem na transfer Milinkovica. Jeszcze tylko Chavez w poniedziałek i będziemy mieli kadre uzupełnioną (no prawie )
|
Tylko już było kilku zawodników, którzy już byli w samolotach do Krakowa
