Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29582
Stary 17.07.2010, 21:22
LooNatyk napisał(a):Wyświetl post
no wlasnie, wolfy ma racje. Nie wiem skad ludzie biora info, ze on jest ograny w 2 lidze
Sranie w banie.

2004–2008 Hoffenheim 96 (13)
2008–2010 1. FCK 46 0(3)

Jak to nie jest ogranie, to w takim razie co oznacza dla Ciebie termin "ograny"? Naprawdę, dajcie spokój, bo to już się robi nudne. Jaki zawodnik by nie przyszedł, to narzekacie. Nawet jakby przyszedł ten wasz "wielki talent" Milinković, to i tak pewnie nie podobałoby wam się to, że przyszedł za x tyś euro, że grał tylko w Koszycach, które byłby przedostatnie w tabeli itp itd. Poczekajmy na mecze i wtedy narzekajmy na transfery Wisły. Tylko jak będziemy w tabeli przed Legią, to nie piszcie: "A, wiedziałem że tak będzie! Legia wydała miliony Euro, a nasz klub świetnie znalazł zawodników za dużo mniejsze pieniądze! Od początku wierzyłem w tych zawodników i wiedziałem, że będą wzmocnieniami!"...
Odpowiedz cytując