|
Nie narzekajcie, gwarantuje, że koleś będzie wzmocnieniem. Jest ograny w drugiej, bo w drugiej Bundeslidze, ale bądźmy szczerzy, druga liga niemiecka, bije nas na głowę. Więc to na pewno będzie wzmocnienie.
Wam widzę nie dogodzi. Poczytajcie książkę, oglądnijcie film, a nie wylewajcie ciągłych żali i narzekań.
Mówicie, że miało być odmładzanie kadry. Owszem, ale samymi 20-latkami Europy nie zwojujemy, kluczem do sukcesu jest połączenie doświadczenia i młodości. A że zawodnik wydaje się być ciekawy, a w dodatku nie musimy płacić odstępnego, to dobra opcja. Zmusi Kirma do większej pracy. Może to oznaczać także, że Piotrek wróci na obronę, czego mu życzę, bo skrzydłowy z niego żaden niestety.
|