dobra na twsd pojawily sie staty. Niestety, ale kolorowo to nie wyglada. Wiem ze 2 liga niemiecka od naszej mocniejsza, ale chlop na prawde nie gral za duzo
Zobaczy jak bedzie, ale jakos tak sceptycznie jestem nastawiony.
W Kaiser rozegral jedynie 6 spotkan w pelnym wymiarze.. do tego kilka meczy z poprzednim zespolem. Ciezko wiec pisac ze jest ograny w 2 lidze niemieckiej ;]