Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29570
Stary 17.07.2010, 21:12
dobra na twsd pojawily sie staty. Niestety, ale kolorowo to nie wyglada. Wiem ze 2 liga niemiecka od naszej mocniejsza, ale chlop na prawde nie gral za duzo

Zobaczy jak bedzie, ale jakos tak sceptycznie jestem nastawiony.

W Kaiser rozegral jedynie 6 spotkan w pelnym wymiarze.. do tego kilka meczy z poprzednim zespolem. Ciezko wiec pisac ze jest ograny w 2 lidze niemieckiej ;]
Ostatnio edytowane przez LooNatyk : 17.07.2010 o godz. 21:15.
Odpowiedz cytując