Wyświetl pojedynczy post
sqallpl
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29566
Stary 17.07.2010, 21:10
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Stawiam stówę na stół, że tak.
Na pewno Maly w tej formie to dno, a Łobo... to Łobo.

Koleś jest szybki, niezły drybling, mam nadzieje, że będziemy wreszcie mieli przyzwoitego skrzydłowego...

To pewnie oznacza koniec Milko, aczkolwiek może Ci co wiedzą więcej, coś napiszą.
Wiec jesli nie zlapie kontuzji i dostanie szanse gry, bedziemy sie mogli wymienic stowkami po tej rundzie albo na koniec sezonu
Odpowiedz cytując