JarTSW napisał(a):

Stawiam stówę na stół, że tak.
Na pewno Maly w tej formie to dno, a Łobo... to Łobo.
Koleś jest szybki, niezły drybling, mam nadzieje, że będziemy wreszcie mieli przyzwoitego skrzydłowego...
To pewnie oznacza koniec Milko, aczkolwiek może Ci co wiedzą więcej, coś napiszą.
|
Wiec jesli nie zlapie kontuzji i dostanie szanse gry, bedziemy sie mogli wymienic stowkami po tej rundzie albo na koniec sezonu
