Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29565
Stary 17.07.2010, 21:09
A, jeszcze co do "wielkiego serbskiego talentu" Milinkovicia. Widzieliście go na żywo czy twierdzicie, że jest on wielkim talentem tylko na podstawie Youtube? Gdyby był on taki super ekstra hiper wielkim joł talentem, to już dawno wziąłby go jakiś klub z Holandii czy np. Niemiec. Więc wyluzujcie, nie narzekajcie od razu na Paljicia, dajcie mu się pokazać i wtedy dopiero (jeśli będzie zawodził) krytykujcie ten transfer.
Odpowiedz cytując