|
czy was naprawde co niektórych popilło oczywiscie mamy stawaiać na mlodziez ale nie możemy zapoimnac o gracza doswiadczonych bo innaczej młodzi zawodnicy moga spasci z ligi sami modzi uczas sie przysstarszych rykład Marcelo uczył sie od Głowy i Cleberea i ich przerusł
|