Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29562
Stary 17.07.2010, 21:06
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
mogę trochę ponarzekać? ok dzięki... czyli nici z zatrudnienia młodego perspektywicznego dobrego piłkarza jakim jest Milinkovic? Wielki Żal!
Pewnie chciał gwiazdki z nieba i gwarancji ze nie musi sie starac zeby duzo zarabiac skoro nie chcial motywayjnego ;]
Odpowiedz cytując