tomasz_19 napisał(a):

|
mogę trochę ponarzekać? ok dzięki... czyli nici z zatrudnienia młodego perspektywicznego dobrego piłkarza jakim jest Milinkovic? Wielki Żal!
|
Pewnie chciał gwiazdki z nieba i gwarancji ze nie musi sie starac zeby duzo zarabiac skoro nie chcial motywayjnego ;]