Ja czekam na wypowiedź Bohdana Krzyżanowskiego, na pewno wleje w nasze serca trochę nadziei, że ten Paljić jest ultra wzmocnieniem
Ciekawe jakie będą następne transfery... Nie widziałem chłopa więc nie oceniam, ale chyba wszyscy spodziewali się kogoś innego.