Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29559
Stary 17.07.2010, 21:05
ja *******e, ale narzekanie
czy gdzies pisze ze sprawa z Milinkovicem upadla? nasz klub nie potwierdzal czy prowadza negocjajce z Milinkovicem?
wszyscy napalenie na Milinkovica, zakladajac hipotetycznie przyjdzie do nas zaplacimy za niego 500k euro plus z 350 k euro pensji i slabo bedzie gral, to potem sie zacznie lament ze przeplacilismy, ze byl to tylko zawodnik z malych Koszyc
moze jescze do nas przyjdzie, gdzies pisali ze on niby czeka na lepsza oferte kontraktu od nas
gdyby byl taki swietny ten Milinkovic to dawno by poszedl do bundesligi itp

Odpowiedz cytując