Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29558
Stary 17.07.2010, 21:05
fialo napisał(a):Wyświetl post
A z czego tu się cieszyć? Miał być największy talent w lidze slowackiej Milinković, jest jakiś odpad z Niemiec, który nawet nie jes lewym pomocnikiem, tylko bardziej takim ofensywnym środkowym..
„Mogę grać na każdej pozycji w ofensywie, ale najlepiej czuję się na lewej pomocy, bo jestem lewonożnym piłkarzem” - chyba że nie umiem czytać, bądź gość nie wie na jakiej pozycji gra.
Odpowiedz cytując