fialo napisał(a):

|
A z czego tu się cieszyć? Miał być największy talent w lidze slowackiej Milinković, jest jakiś odpad z Niemiec, który nawet nie jes lewym pomocnikiem, tylko bardziej takim ofensywnym środkowym..
|
„Mogę grać na każdej pozycji w ofensywie, ale najlepiej czuję się na lewej pomocy, bo jestem lewonożnym piłkarzem” - chyba że nie umiem czytać, bądź gość nie wie na jakiej pozycji gra.