|
Patrząc na realne możliwości Wisły - ok transfer.
Wzmacnia konkurencję w pomocy. Przypominam, że parę dni temu klepnęły nas ekipy z I i III ligi niemieckiej. Solidne Kaiserslautern to spokojnie poziom Wisły, więc gość na pewno cos potrafi.
Jeszcze stoper i całkiem ok to będzie wyglądać - przynajmniej kadra dość szeroka.
|