Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29555
Stary 17.07.2010, 21:02
Patrząc na realne możliwości Wisły - ok transfer.
Wzmacnia konkurencję w pomocy. Przypominam, że parę dni temu klepnęły nas ekipy z I i III ligi niemieckiej. Solidne Kaiserslautern to spokojnie poziom Wisły, więc gość na pewno cos potrafi.
Jeszcze stoper i całkiem ok to będzie wyglądać - przynajmniej kadra dość szeroka.
Odpowiedz cytując