Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29550
Stary 17.07.2010, 21:00
czyli po Milinkoviciu ....
no nic mam nadzieje ze nasz nowy nabytek ma sily na 90 min meczu a nie to co w ostatnich klubach ze wchodzil w ost 20 minutach... Na pewno na nim nie zarobimy, wiec nie ma co mowic o potencjale... co do klasy sportowej sie przekonamy. Jestem przekonany jednak, ze gra tu bo chcial mniej niz chlopak z Koszyc... dobra nie narzekam jest cudownie !
http://www.youtube.com/watch?v=9cyJG7wR5IY - w Sosnowcu nawet Tiger nie stawia na nogi i drzewa spadają na głowy...
http://xyz1906.mybrute.com/
Odpowiedz cytując