czyli po Milinkoviciu ....
no nic mam nadzieje ze nasz nowy nabytek ma sily na 90 min meczu a nie to co w ostatnich klubach ze wchodzil w ost 20 minutach... Na pewno na nim nie zarobimy, wiec nie ma co mowic o potencjale... co do klasy sportowej sie przekonamy. Jestem przekonany jednak, ze gra tu bo chcial mniej niz chlopak z Koszyc... dobra nie narzekam jest cudownie !
