Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29547
Stary 17.07.2010, 20:59
No jak kto przecież lepiej "opłaca się" wziasc goscia który jest za darmo dostanie jakiś buraczany kontrakt. Przecież nie będziemy płacic 500 k za Milinkovicia i nie damy mu kontraktu na poziomie 300 k. Dlaczego w tym klubie zawsze wybierają tańsze opcje.
Odpowiedz cytując