Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29546
Stary 17.07.2010, 20:59
Nie rozumiem jednej rzeczy. Niby Wisła zaczęła stawiać na młodzież. Sprowadzili paru młodych chłopaków (Cikos, Bunoza, Jovanić), a tutaj nagle sprowadzają zawodnika, który ma 27 lat. Ale cóż. Nie ma co go skreślać. Hannover pokazał nam, że ogon Bundesligi nie jest wcale taki zły, więc beniaminek też na pewno ogórkiem nie jest. Czas pokaże. Powodzenia w Wiśle!.
PS. Jeżeli ktoś miał jakieś nadzieje, że Milinković do nas przyjdzie to chyba w tym momencie zostały rozwiane
Odpowiedz cytując