Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29541
Stary 17.07.2010, 20:58
A z czego tu się cieszyć? Miał być największy talent w lidze slowackiej Milinković, jest jakiś odpad z Niemiec, który nawet nie jes lewym pomocnikiem, tylko bardziej takim ofensywnym środkowym.. Naprawdę nie widzę najmniejszych powodów do radości, ten facet nie dość że ma 27 lat na karku, to jeszcze nie potrafił się przebić nawet w 2.Bundeslidze. Myślicie, że jest dobry? Jakby był to by go łyknął jakis klub z 2.Bundesligii, na pewno by wolał tam grac przecież. Naprawdę ciemność widzę przed Wisłą i miejsce w środku tabeli.. Kim chcemy stadion zapełnić Paljiciem Bądźmy poważni, naprawdę, bo nasz klub robi sobie z nas, ostatnio i pernamentnie, jaja.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując