Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Proko
Offline
#
29539
17.07.2010, 20:57
Zienczuk8
napisał(a):
jest!!!! kupilismy lewego pomocnika!
Szkoda, ze to nie napastnik, ani obronca, no ale nie marudze, moze Piotrek wroci na lewa obrone, bo tam jest naprawde dobry
Ci, ktorzy pisza "niestety" niech poczekaja na to co pokaze w meczach, mimo wszystko mysle, ze moze byc jednym z naszych lepszych graczy!
nie wróci tylko zostanie sprzedany
wiśnia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiśnia
Znajdź inne posty napisane przez wiśnia