Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29539
Stary 17.07.2010, 20:57
Zienczuk8 napisał(a):Wyświetl post
jest!!!! kupilismy lewego pomocnika! Szkoda, ze to nie napastnik, ani obronca, no ale nie marudze, moze Piotrek wroci na lewa obrone, bo tam jest naprawde dobry Ci, ktorzy pisza "niestety" niech poczekaja na to co pokaze w meczach, mimo wszystko mysle, ze moze byc jednym z naszych lepszych graczy!
nie wróci tylko zostanie sprzedany
Odpowiedz cytując