Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29526
Stary 17.07.2010, 20:47
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
1. Choćby Manu, Mezenga pewnie też. Reszta nie wiem, może tak może nie. CV bramkarza jest podobne do naszego, Knezevic to rzemieślnik, Cabral pewnie by grał, ale tu bym nie przesądzał.

2. Tylko taki Alemao, Pinto, czy Elias to są gracze z CV gorszym niż nasi juniorzy, więc szansa, że się sprawdzą jest mniejsza niż błąd statystyczny.

3. Czy to, że niektóre kluby w naszym kraju są niepoważne to znaczy, że i my musimy? W końcu marzymy o tym by być solidną ekipą w skali Europy.

4. W jakim aspekcie obecnie jest mocniejsza? W tym, że Ruch remisuje na Malcie? W tym, że Lech ledwie wygrał z Azerami? W tym, że my dopiero w 77 min. strzelilśmy klubowi na poziomie okręgówki? Nie będę mówił o Levadii bo to wypadek przy pracy, ale my nie widzę w składach drużyn piłkarzy na miarę Szymkowiaka, czy Żurawia i Frankowskiego za najlepszych czasów, co najwyżej pojedyncze przypadki, które nie powodują podwyższej poziomu drużyuny. Zgodzę się, że liga jest bardziej wyrównana, ale poziom jest co najwyżej ten sam, nasza ekipa w niczym nie przypomina tamtej, a i tak to na lige spokojnie wystarcza to gdzie ta zwyżka poziomu?

5. Nie tyle łatwiej, co zdecydowanie taniej jest zbudować solidną defensywę. Biorąc pod uwagę to, że na lige i tak Brożek, Zurawski, Garguła czy nawet Wojtek "zwód i cluj" Łobodziński są wystarczający, a w europejskich pucharach to raczej od siły defensywy zależeć będzie ewentualny sukces. Logicznym jest, że powinno się również wzmocnić ofensywę, ale przychylałbym się, aby najpierw przyłożyć się do defensywy (na przykał dajmy na to robimy 5 transferów to 3 obrońców i 2 ofensywnych graczy, oczywiście zakładając, że akurat na tylu pozycjach potrzebujemy wzmocnień)
1

Zawodnik Podania Strzały Przejęcia Gole Srdja Kneżević 33 3 Manu 21 3 Alejandro Cabral 22 1 2 1Bruno Mezenga 8 3
Statystyki nowych legionistów w meczu z łks (2:1 dla ległej) Oczywiście możesz mieć swoje zdanie.

2 Trudno się spierać ( gdybym naprawdę musiał to bym powiedział że mimo wszystko lepiej grać z dojrzałym nawet słabszym piłkarzem niż nastolatkiem. Na szczęście nie muszę)

3 Długo jeszcze będziemy marzyć. Nie piszę tego złośliwie, chyba że inaczej rozumiemy określenie Solidna ekipa Europejska.

4 Ani razu nie napisałem MOCNIEJSZA dlaczego to wałkujesz - bardziej wyrównana.

5 Nie jestem pewien czy skupienie się na defensywie to rozwiązanie na puchary. Doświadczenie pokazuje że nie. Nasze sukcesy za Henia I byly oparte na ofensywie. A podjęta przez Macieja S. próba budowy bunkru...cóż tu dalej pisać.
Odpowiedz cytując