fialo napisał(a):

|
Ja tam mam nadzieję, że szybko wyleczy się z nałogu. Nie cieszę się z informacji o przedłużeniu mu kontraktu. Jest to piłkarz baaaardzo przeciętny, wcale niemłody jak na europejskie warunki, wiec nie uważam tej decyzji za sensowną, on nie prezentuje chociaż 1/2 umiejętności nawet Sinlglara.
|
Ale zarabia kilka razy mniej i jest za darmo.