Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6261
Stary 17.07.2010, 20:41
fialo napisał(a):Wyświetl post
Ja tam mam nadzieję, że szybko wyleczy się z nałogu. Nie cieszę się z informacji o przedłużeniu mu kontraktu. Jest to piłkarz baaaardzo przeciętny, wcale niemłody jak na europejskie warunki, wiec nie uważam tej decyzji za sensowną, on nie prezentuje chociaż 1/2 umiejętności nawet Sinlglara.
Ale zarabia kilka razy mniej i jest za darmo.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując