emj10 napisał(a):

Jakby u nas była...
Chinyama - od prawie nie kopał w piłkę
Mezenga - jakiś taki strasznie płaczliwy i porcelanowy chłopak, choć nosa w polu karnym ma
Dong - największa niewiadoma i wszystkiego można się po nim spodziewać
Kucharczyk - melodia przyszłości i nie sądzę, żeby dostawał zbyt wiele szans
Dla porównania:
Amica
------------
Wichniarek
Tshibamba
Mikołajczak
Chrapek
Wisła
------------
Brożek
Małecki
Żurawski
Boguski
Disco
-------------
Gołębiewski
Mąka
Nikolic
Kazimierowski
Jeśli chodzi o atak to w tej chwili: Wisła > Legia = Lech > Disco
|
Z naszym atakiem trochę pomyliłeś się. Kaźmierowski w ostatniej rundzie grał w Warcie, natomiast teraz przebywa w Młodej Polonii, z której klub chce się go pozbyć. Czwartym napastnikiem jest Łukasz Teodorczyk - prawdziwy talent, który we Wkrze Żuromin strzelał bramki na zawołanie, natomiast w ostatnich miesiącach w ME też ustrzelił kilka goli (w sparingach ME około 20). Nikolić jest trzymany tylko dlatego, że mamy problemy z napastnikami - pewnie niedługo wyleci. Mąka odzyskuje formę, zaczyna stwarzać sytuacje, ale seryjnie je marnuje. Z kolei Gołębiewski dzisiaj zdobył bramkę w sparingu z jakimiś Węgrami - koleś młody i perspektywiczny, a co najważniejsze pracowity i nie grozi mu sodówka.
Na 99 procent Nowak przyjdzie do nas za pół roku. Ale jest pewien napastnik z zagranicy, który może okazać się strzałem w dziesiątkę (nie ten Zambijczyk).