Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tedi100
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: Wieliczka
Offline
#
29521
17.07.2010, 20:32
Panowie coś się szykuje Wisła na Facebooku napisała
Nie spać, nie spać! Wisła nie śpi, Wisła czuwa! ;-)
You'll Never Walk Alone!
tedi100
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tedi100
Odwiedź stronę domową użytkownika tedi100!
Znajdź inne posty napisane przez tedi100