|
Bunozy i Cikosa nie mozna skreslac . To sa przemyslane transfery , mlodziezowi reprezentanci swoich Krajow , Bunoza jest nawet przymierzany do pierwszej reprezentacji Bosni... Wydaja sie te transfery na bardzo dobre i przemyślane... Rownie przemyślany bylby transfer Milinkovicia , który rowniez ma opinie wielkiego talentu i to rowniez jest zawodnik tak jak Jovanic , Cikos , Bunoza na ktorym bedzie mozna sporo zarobić w przyszlosci... I Tak powinien funkcjonowac nasz klub sprowadzac wyrozniajacych sie zawodnikow , mlodziezowych reprezentantow roznych krajow. Druga sprawa , ze te transfery powinny byc przeprowadzane przed obozem aby w czasie obozu zawodnicy juz trenowali z zespolem i sie zgrywali, a nie kontraktowac zawodników 2 dni przed meczem ligowym , czy nawet dzien jak to bylo z Christowem... Do tego klub , który chce uchodzic za profesionalny nie moze testowac zawodnikow , a napewno nie zawodników z 4 lig chinskich , z lig stanowych Brazylii podrzuconych przez nie wiadomo kogo... Polonia Bytom chyba nawet nie testuje takiego zlomu , a my mamy doganiac srednie kluby europejskie , a nie rownac sie do jakiś malych amatorskich klubików. Mam nadzieje , ze jak bedziemy juz miec dyrektora sportowego , profesionalna siatke scoutów przestaniemy sie osmieszac testując " podrzutków"
Ostatnio edytowane przez JarekTSW : 17.07.2010 o godz. 20:12.
|