Reiro napisał(a):

Ja uważam, że jest t zawodnik ze sporym potencjałem, w przyszłości mogący grać w I rep. Serbii.
Dodatkowo można na nim zarobić bo jest młody, perspektywiczny, a przede wszystkim niedrogi.
Ale z tego co wiadomo to do tego transferu jest dalej niż bliżej...a szkoda...zresztą...Whatever...
|
nom dokładnie ... a nie wzmacniajac Wisly takimi zawodnikami nigdy nie pojdziemy w góre umiejetnosciami... Jak bedziemy sie bać wydac troche wiecej ,a decydowac sie na zawodników nie chcianych w innych Klubach jak ten Palic ...