Reiro napisał(a):

Bez rozwiniętej siatki scautów pozyskiwanie zawodników pokroju Marcelo jest niemożliwe, szczególnie przy małym nakładzie kosztów ale już sprowadzenie zawodnika na poziomie Głowackiego owszem. Gdybyśmy pozyskali dwóch w miarę młodych(22-26 lat) zawodników na miejsce Głowy i Marcelo byłoby ok. a to da się zrobić za znacznie mniejszą gotówkę niż ta uzyskana z transferów. Mamy już Bunozę(jego poziom ocenię po kilku meczach z jego udziałem) więc trzeba jeszcze jednego. Oczywiście, że ten Niemiec może okazać się ciekawym zawodnikiem ale nie możemy liczyć, że każdy testowany to nieodkryta perełka... Ja również Zienia nie zaliczam do szrotu...a to, że znalazł się w tak doborowym towarzystwie to czysty przypadek...
|
Więc pewnie tak jak ja śpisz spokojnie
Scouting powinien działać już za rok.
Jest szansa na tego klienta z Hondurasu ( myślę że łapie się w twoich kryteriach ) drugi porównywalny stoper to raczej kwestia okienka zimowego do tej pory będzie Bunozę asekurował Cleber.