|
Powiem tak jest dopiero 17 lipca czyi 1/4 ona transferowego
pozyskalismy 4 graczy wiec niezły wynik a przeciez chyba nie chcecie by co okno kupowali 11 zawodników wisla kupi jeszcze według mnie dwóch mocnych i dwóch młodych i bedzie ok i bedzie to dosc udane okienko
|