Wyświetl pojedynczy post
pcpcpc
Banita
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29505
Stary 17.07.2010, 19:13
Powiem tak jest dopiero 17 lipca czyi 1/4 ona transferowego
pozyskalismy 4 graczy wiec niezły wynik a przeciez chyba nie chcecie by co okno kupowali 11 zawodników wisla kupi jeszcze według mnie dwóch mocnych i dwóch młodych i bedzie ok i bedzie to dosc udane okienko
Odpowiedz cytując