Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12442
Stary 17.07.2010, 19:00
Travaux napisał(a):Wyświetl post
Czy tylko ja uważam, że najlepiej byłoby gdyby trybuna ab była poprostu niebieska jak "E"?
Ja również tak myślę!
Odpowiedz cytując