|
Ja mysle ze najpierw powinnismy miec wiecej zawodnikow na kazdej pozycji tak aby byla spora wyrownan grupa zawodnikow i byla duza rywalizacja, nawet jak to beda sredni pilkarze kazdy z nich bedzie chcial grac i byc w 11 a nie na lawce.
Choc czasem jak tak mysle to chyba to jest niemozliwe nawet patrzac na ostatnie zachowanie malego, gdzie jak pojawilo sie kilku wiecej zawodnikow na podobna pozycje nagle odmawia gry to jest blazenada.
|