|
A ja się zgodzę z forumowiczem "pcpcpc". Także uważam, że wisła w ofensywie jest lepsza niż w tamtym roku. Mecz z Litwinami był fatalny, masa błędów, a nieskuteczność raziła. Jednak jestem optymistycznie nastawiony. Uważam, że potrzebują więcej czasu, niech chłopaki się ograją trochę i będzie dobrze. Zobaczycie, że w lidze będziemy wymiatać i jak szybciej nasi się ogarną, to do 3 rundy LE dojdziemy z palcem w dupie. Tak uważam i to jest moje zdanie. Oczywiście potrzebujemy stopera, jeden starczy. Napastnik? Powiem wam, że niekoniecznie. Dajcie czasu drużynie i czasu trenerowi wierzę, ze poukłada drużynę i Kirm, Łobo będą wymiatać. Jeszcze wspomnicie moje słowa.
|