bunny napisał(a):

Ludzie rzucają pomysły trafione albo nietrafione a tu od razu krytyka, lepiej sami coś wymyślcie ... a jak już krytykujecie to przynajmniej podawajcie rzeczowe argumenty (a nie hasła: "bez sensu", "grzeje Ci").
Dla mnie bardzo ciekawym pomysłem jest twarz Henryka Reymana (bardzo trudna do wykonania), w końcu nie zapominajmy, że stadion nosi jego imię i nazwisko, więc jest to jak najbardziej na miejscu.
Niewątpliwie, byłby to oryginalny pomysł bo z tego co kojarzę, żaden stadion w PL nie czegoś podobnego.
* co do zarzutu, że się siedzi na twarzy Reymana : no to co mamy powiedzieć ? nie róbmy w ogóle wzorów, bo siedzimy na BG, bo siedzimy na dacie powstania Naszego Klubu ... wg mnie argument bezzasadny
Lepiej rzucać pomysłami może któryś będzie dobry, albo się go odpowiednio zmodyfikuje
tyle ode mnie
|
To jesli juz mamy mowic tak argumentowo.. to jednym sektorem na ktorym w gre wchodzilaby twarz Reymana to E, przez srodek, tak samo czerwone tlo jak na D, ale zamiast gwiazdy twarz z bialo-czarnych krzeselek.. i jak ktos zauwazyl, trudno bedzie zrobic ten sam wzor, najwyzej moze krzeselka na dole czerwone, u gory niebieskie.. albo czerwono bialo niebieski idac od dolu, badz poprostu zostawic niebieskie..