Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29492
Stary 17.07.2010, 18:26
Tak sobie czytam te wypociny pcpcpc i stwierdzam, że gość pisze co mu ślina na język przyniesie...nie widzę żadnego toku myślowego w jego "wypowiedziach"...co post to inne zdanie...do tego mówiąc szczerze głupie...
Chłopaku przemyśl dokładnie co masz do powiedzenia i dopiero pisz bo ciężko czytać te Twoje wypociny...

Dodatkowo chciałbym odpowiedzieć na posta "arbuza", który stwierdza, że musimy testować "ogórki" bo nikt normalny do nas nie przyjdzie... Więc przechodząc do meritum chciałbym zauważyć, że choćby transfery Mezengi, Manu, Cabrala pokazują, że można i to nie koniecznie za dużą gotówkę...oczywiście pomijam faktyczny poziom sportowy tych graczy bo na oceny przyjdzie czas, natomiast można stwierdzić jedno...nie są to typowe no-name, a zawodnicy z całkiem ciekawymi CV...przynajmniej na naszą ligę. Tak więc przestań pisać, że polskie kluby nie mają wyjścia i muszą testować "ogórki" bo nikt inny do nas naszej ligi nie przejdzie.

Ludzie zacznijcie realnie spoglądać na sytuację Wisły i całej ligi, a nie przez pryzmat waszych chorych wyobrażeń.

Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Umarłem
Ja też

Pozdrawiam
Powód: Bo tak... xD
Ostatnio edytowane przez Reiro : 17.07.2010 o godz. 18:30.
Odpowiedz cytując