Mar85 napisał(a):

To powodzenia kolego...Cleber-Bunoza...hahaha...a kto na wiosnę? Masz bardzo male pojecie o piłce, chyba jak nasi działacze, potrzebujemy 2 obronców na srodek, teraz! Kiedy po zakonczeniu kariery przez Clebera koleś zdąrzy się zaaklimatyzowac i zgrać z zepołem To jest własnie podejscie amatorskie narazie jakoś będzie, a potem co?
|
Po co dwóch ? Jeden naprawdę dobry. Nie wiem może ten Z Hondurasu może inny byle w miarę pewny do składu do tego Bunoza ( w końcu po coś go kupiliśmy ) w razie W Cleber ( który sam chyba nie chce dźwignąć odpowiedzialności za pierwszą 11 - pół roku jeszcze tylko gra miejcie litość

W razie skrajnego W (góra 2-3 mecze -kartki ) Kowalski. Ewentualne korekty w Zimie na chłodno
