Mar85 napisał(a):

To powodzenia kolego...Cleber-Bunoza...hahaha...a kto na wiosnę? Masz bardzo male pojecie o piłce, chyba jak nasi działacze, potrzebuje 2 obronców na srodek, teraz! Kiedy po zakonczeniu kariery przez Clebera koleś zdąrzy się zaaklimatyzowac i zgrać z zepołem To jest własnie podejscie amatorskie narazie jakoś będzie, a potem co?
|
Jak w ataku mieliśmy Frankowskiego, Kużbę, czy Żurawskiego, w pomocy Szymka, a na skrzydłach Kosę, czy Uche, to na środku obrony grali tacy wirtuozi jak Jop czy Paszczulewicz. Może włoską ligę wygrywa się obroną, u nas wystarczy mieć na środku ze dwóch ogarniętych gości i siłę ognia, by wszystkich ograć, co pokazuje przykład choćby Legii, która zazwyczaj traci najmniej bramek w lidze, a mistrza to jak nie kupią, to nie mają... Dziękuję.