JarTSW napisał(a):

|
Chyba och*jałeś. Wzmocnić to trzeba wyłącznie atak/skrzydła, przecież od biedy na środku może grać Diaz, czy też Singlar, a tyk czy inaczej uważam, że para Bunoza-Cleber będzie na naszą ligę wystarczająca.
|
To powodzenia kolego...Cleber-Bunoza...hahaha...a kto na wiosnę? Masz bardzo male pojecie o piłce, chyba jak nasi działacze, potrzebujemy 2 obronców na srodek, teraz! Kiedy po zakonczeniu kariery przez Clebera koleś zdąrzy się zaaklimatyzowac i zgrać z zepołem

To jest własnie podejscie amatorskie narazie jakoś będzie, a potem co?