Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29485
Stary 17.07.2010, 18:14
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Chyba och*jałeś. Wzmocnić to trzeba wyłącznie atak/skrzydła, przecież od biedy na środku może grać Diaz, czy też Singlar, a tyk czy inaczej uważam, że para Bunoza-Cleber będzie na naszą ligę wystarczająca.
To powodzenia kolego...Cleber-Bunoza...hahaha...a kto na wiosnę? Masz bardzo male pojecie o piłce, chyba jak nasi działacze, potrzebujemy 2 obronców na srodek, teraz! Kiedy po zakonczeniu kariery przez Clebera koleś zdąrzy się zaaklimatyzowac i zgrać z zepołem To jest własnie podejscie amatorskie narazie jakoś będzie, a potem co?
Odpowiedz cytując