Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pcpcpc
Banita
Od: 04.2010
Offline
#
29480
17.07.2010, 18:06
Wisła by odzyskac tytuł potrzebuje
- Obrońce pewnego
-Skrzydlowego
-Napastnia
Zobaczcie ze Gargula wraca do formy i jirsak tez zaczyna cos pokazywa
Mały i Kirm zlapia fome
Żuaw dojdzie do dobrej dyspozycji
i bedziemy wymiatac
pcpcpc
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez pcpcpc