Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29478
Stary 17.07.2010, 18:03
pcpcpc napisał(a):Wyświetl post
Ludzie dajcie na luz
jak na razie
Brama Pawłek,Jovanić,Kurto,Jarosinski
Alvarez odeszedł ale na ta strone mamy 3 graczy Erik Čikoš,Singrala,Burlige
Lewe jak do tej Pory Diaz ,Brożek
Środek Obrony tu jest problem odeszli głowa,marcelo a w ich miejsce kowalski powrót ,Cleber i Bunoza Czyli brak 1 stopera i bedzie dobrze na runde jesienaą

Prawa Pomoc Małecki,Łobodzinski i Kirm oraz Boguski kazdy moze gracz na tym skrzydle
Lewa Pomoc Kirm ,Mlaecki,Piotrek Brożek
Środek Pomocy Sobol,Tomáš Jirsák,Garguła,Maczynski moze grac równiez diaz

Atak Boguski,Brozek,Małecki,Żurawski

czyli
Pozycja bramkarzy 4 graczy czyli jest ok
Lewe Skrzydło 2 graczy może grac ok
Prawe Skrzydło 3 Graczy moze grać
Srodek Obrony 3 graczy może grac o jednego za mało
Prawa Pomoc 4 graczy może grac ok
Lewa pomoc 3 graczy może grać
Środek pomocy 5 graczy może grać
Atak 4 graczy może grać

czyli piorytet wzmocnic obrone a reszta jakoc pójdzie
Niby tak ale :
1 Jak wzmocnimy tylko środkową obronę to będzie to uzupełnienie i to raczej na pewno ze stratą jakości.
2 Skrzydła tylko na papierze są mocne bo obiektywnie tylko Łobo jest tam z powołania, nawet Kirm nie przekonuje. Tak że jeden naprawdę dobry skrzydłowy to konieczność żeby uznać że robimy krok do przodu.
3 bramka i napad zgoda. Niby napastnik by się przydał ale wydaje mi się ktoś z tych co są musi odpalić.
4 Najważniejsze. Trudno jest dać na luz jak narobiono apetytów A nie każdy widzi że więcej zrobi odpowiednie zagospodarowanie tego co się ma niż nakupienie nowych niewiadomych.A na pewniaków nie stać nie tylko nas.
Odpowiedz cytując