pcpcpc napisał(a):

Ludzie dajcie na luz
jak na razie
Brama Pawłek,Jovanić,Kurto,Jarosinski
Alvarez odeszedł ale na ta strone mamy 3 graczy Erik Čikoš,Singrala,Burlige
Lewe jak do tej Pory Diaz ,Brożek
Środek Obrony tu jest problem odeszli głowa,marcelo a w ich miejsce kowalski powrót ,Cleber i Bunoza Czyli brak 1 stopera i bedzie dobrze na runde jesienaą
Prawa Pomoc Małecki,Łobodzinski i Kirm oraz Boguski kazdy moze gracz na tym skrzydle
Lewa Pomoc Kirm ,Mlaecki,Piotrek Brożek
Środek Pomocy Sobol,Tomáš Jirsák,Garguła,Maczynski moze grac równiez diaz
Atak Boguski,Brozek,Małecki,Żurawski
czyli
Pozycja bramkarzy 4 graczy czyli jest ok
Lewe Skrzydło 2 graczy może grac ok
Prawe Skrzydło 3 Graczy moze grać
Srodek Obrony 3 graczy może grac o jednego za mało
Prawa Pomoc 4 graczy może grac ok
Lewa pomoc 3 graczy może grać
Środek pomocy 5 graczy może grać
Atak 4 graczy może grać
czyli piorytet wzmocnic obrone a reszta jakoc pójdzie
|
Niby tak ale :
1 Jak wzmocnimy tylko środkową obronę to będzie to uzupełnienie i to raczej na pewno ze stratą jakości.
2 Skrzydła tylko na papierze są mocne bo obiektywnie tylko Łobo jest tam z powołania, nawet Kirm nie przekonuje. Tak że jeden naprawdę dobry skrzydłowy to konieczność żeby uznać że robimy krok do przodu.
3 bramka i napad zgoda. Niby napastnik by się przydał ale wydaje mi się ktoś z tych co są musi odpalić.
4 Najważniejsze. Trudno jest dać na luz jak narobiono apetytów

A nie każdy widzi że więcej zrobi odpowiednie zagospodarowanie tego co się ma niż nakupienie nowych niewiadomych.A na pewniaków nie stać nie tylko nas.