Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pcpcpc
Banita
Od: 04.2010
Offline
#
29476
17.07.2010, 18:00
Ludzie daje 2 do 3 meczy i wisła bedzie grała calkiem ładna piłke tylko niech wzmocnia defensywe
pcpcpc
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez pcpcpc