Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29473
Stary 17.07.2010, 17:53
pcpcpc napisał(a):Wyświetl post
Ludzie dajcie na luz
jak na razie
Brama Pawłek,Jovanić,Kurto,Jarosinski
Alvarez odeszedł ale na ta strone mamy 3 graczy Erik Čikoš,Singrala,Burlige
Lewe jak do tej Pory Diaz ,Brożek
Środek Obrony tu jest problem odeszli głowa,marcelo a w ich miejsce kowalski powrót ,Cleber i Bunoza Czyli brak 1 stopera i bedzie dobrze na runde jesienaą

Prawa Pomoc Małecki,Łobodzinski i Kirm oraz Boguski kazdy moze gracz na tym skrzydle
Lewa Pomoc Kirm ,Mlaecki,Piotrek Brożek
Środek Pomocy Sobol,Tomáš Jirsák,Garguła,Maczynski moze grac równiez diaz

Atak Boguski,Brozek,Małecki,Żurawski

czyli
Pozycja bramkarzy 4 graczy czyli jest ok
Lewe Skrzydło 2 graczy może grac ok
Prawe Skrzydło 3 Graczy moze grać
Srodek Obrony 3 graczy może grac o jednego za mało
Prawa Pomoc 4 graczy może grac ok
Lewa pomoc 3 graczy może grać
Środek pomocy 5 graczy może grać
Atak 4 graczy może grać

czyli piorytet wzmocnic obrone a reszta jakoc pójdzie
Mądry jesteś kolego?
Bawisz się w wyliczanki?
Nie wiesz, że nie chodzi o ilość, tylko o jakość zawodników?

No i zajebiste masz podejście "jakoś pójdzie"
A jak nie pójdzie, to co?
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując